Όλα τα Ακίνητά μας

68 αγγελίες

ΟΙΚΟΠΕΔΟ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ ΜΕ ΙΣΤΟΡΙΚΗ ΟΙΚΙΑ

€ 490.000 350 τ.μ.

  • 1.400 €/τ.μ.
  • Συντελεστής δόμησης: 1

ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΟΙΚΟΠΕΔΟ στο Χαλάνδρι πλησίον κέντρου, με εμβαδόν 350 τ.μ. και πρόσοψη 30 μ. Διαθέτει ένα ιδιαίτερο ιστορικό κτίσμα 100 τ.μ. του 1953 που χρήζει σοβαρής ανακαίνισης. Η μονοκατοικία αποτελείτ...

Κωδ. 022

ΟΙΚΟΠΕΔΟ ΠΡΟΣ ΠΩΛΗΣΗ ΚΟΝΤΑ ΣΤΗ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΤΟΥ ΚΑΜΠΟΥ ΜΑΡΑΘΟΚΑΜΠΟΥ

€ 45.000 360 τ.μ.

  • 125 €/τ.μ.

Πωλείται οικόπεδο άρτιο και οικοδομήσιμο στον Κάμπο Μαραθοκάμπου. Βρίσκεται στην καρδιά της τουριστικής περιοχής του Κάμπου, 300 μέτρα από την παραλία. Το οικόπεδο είναι 360 τ.μ. και χτίζει 160 τ.μ...

Κωδ. ΔΠ23

Διαμέρισμα για ενοικίαση Νέο Καρλόβασι (Σάμος)

€ 320 48 τ.μ.

  • 7 €/τ.μ.

Ενοικιάζεται διαμέρισμα Δίχωρο διαμπερές Πλήρως επιπλωμένο, πλησίον του κέντρου υγείας Καρλοβάσου 200 μέτρα από την θάλασσα και 100 μέτρα από το κέντρο .Διαθέτει καθιστικό κουζίνα υπνοδωμάτιο, μπάνι...

Κωδ. Κ14

Τοποθεσία στο χάρτη

ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΟΙΚΟΠΕΔΟ στον ΚΑΜΠΟ ΜΑΡΑΘΟΚΑΜΠΟΥ

€ 58.000 1.448 τ.μ.

  • 40 €/τ.μ.

Πωλείται οικόπεδο άρτιο και οικοδομήσιμο στον Κάμπο Μαραθοκάμπου, αμφιθεατρικό με απεριόριστη θέα στη θάλασσα. Μόλις 100 μέτρα από την παραλία, είναι κατάλληλο για εξοχική κατοικία ή επένδυση.

Κωδ. 001

ΕΝΟΙΚΙΑΖΕΤΑΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ ΣΤΟ ΜΕΣΑΙΟ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ

€ 650 200 τ.μ.

  • 3 €/τ.μ.
  • 1 Χώρος

ΕΝΟΙΚΙΑΖΕΤΑΙ ΕΝΙΑΙΟΣ ΙΣΟΓΕΙΟΣ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ, ΦΩΤΕΙΝΟΣ, ΜΕΓΑΛΗΣ ΠΡΟΣΩΨΗΣ, ΟΡΑΤΟ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΡΟΜΟ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ (ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΣΤΑΔΙΟ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ). ΧΡΗΖΕΙ ΔΙΑΜΟΡΦΩΣΗΣ ΑΝΑΛΟΓΩΣ ΤΗ ΧΡΗΣΗ.

Κωδ. ΣΑ12123

ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΜΟΝΟΚΑΤΟΙΚΙΑ ΣΤΟ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ

€ 105.000 114 τ.μ.

  • 921 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Πωλείται μονοκατοικία στο Καρλόβασι Σάμου στην περιοχή Άγιος Ραφαήλ με καθιστικό, κουζίνα και δυο υπνοδωμάτια. Ημιυπαίθριο χώρος 12 τ.μ. και αποθήκη 12 τ.μ. Μόλις 800 μέτρα από την δημαρχεία. Διαθέτ...

Κωδ. 002

ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΜΟΝΟΚΑΤΟΙΚΙΑ ΣΤΟ ΠΟΤΑΜΙ ΚΑΡΛΟΒΑΣΟΥ

€ 220.000 133 τ.μ.

  • 1.654 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΜΟΝΟΚΑΤΟΙΚΙΑ στην ωραιότερη περιοχή του Καρλοβάσου, το Ποτάμι. Το εμβαδον του οικοπέδου είναι 724 τ.μ., μόλις εκατό μέτρα από την ωραιότερη και καθαρότερη παραλία της Σάμου. Πωλείται πλήρως ε...

Κωδ. 678

ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΜΕΖΟΝΕΤΑ ΣΤΟ ΚΑΡΛΟΒΑΣΙ

€ 95.000 75 τ.μ.

  • 1.267 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Πωλείται πολυτελείς επιπλωμένη μεζονέτα των 75 τμ2 με ένα καθιστικό, μια εξοπλισμένη κουζίνα, ένα μπάνιο. Στο δεύτερο επίπεδο που ανεβαίνεις με εσωτερική σκάλα υπάρχει ένα χολ και δυο υπνοδ...

Κωδ. 003

ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ 970 τ.μ.

€ 695.000 970 τ.μ.

  • 716 €/τ.μ.
  • 2 Χώροι

ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟΣ ΧΩΡΟΣ 970 τ.μ. σε οικόπεδο 3700 τ.μ. με ψηλό ημιυπόγειο 670 τ.μ. και 300 τ.μ. ισόγειο. Γωνιακό, φωτεινό, με μεγάλες βιτρίνες, κεντρική θέρμανση και βρίσκεται μόνο 10 λεπτά από...

Κωδ. 013

ΕΠΕΝΔΥΤΙΚΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ

€ 38.000 2.300 τ.μ.

  • 17 €/τ.μ.

Πωλείται σε πολύ συμφέρουσα τιμή, οικόπεδο άρτιο και οικοδομήσιμο εντός οικισμού Λέκας Δήμοτικού διαμερίσματος Δήμου Δυτικής Σάμου στην είσοδο του χωριού, με απεριόριστη θέα .Κατάλληλο για πολλές χρ...

Κωδ. 637-638