Όλα τα Ακίνητά μας

68 αγγελίες

Μονοκατοικία προς πώληση Νέο Καρλόβασι (Σάμος)

€ 95.000 120 τ.μ.

  • 792 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Πωλείται Διώροφη μονοκατοίκια 120 τ.μ. στο Καρλόβασι Δήμου Δυτικής Σάμου Επί της οδού Λυκούργου Λογοθέτη Διαθέτη στο Ισόγειο Καθιστικό κουζίνα μπάνιο και αποθήκη. Εσωτερική σκάλα οδηγεί στον Όροφο σ...

Κωδ. 763

ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΒΙΛΑ ΣΤΟΝ ΑΓΙΟ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟ

€ 320.000 220 τ.μ.

  • 1.455 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 2 Μπάνια

Πωλείται βίλα τριών επιπέδων σε άριστη κατάσταση με πέτρινο ξεχωριστό διαμέρισμα 36 τ.μ. σε οικόπεδο 2.637 τ.μ. με κήπο, αμπελώνα και οπωροφόρα δένδρα. Βρίσκεται δίπλα στο κύμα και 600 μέτρα από το χω...

Κωδ. 645

Τοποθεσία στο χάρτη

ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΜΟΝΟΚΑΤΟΙΚΙΑ ΣΤΟ ΝΕΟΧΩΡΙ ΣΑΜΟΥ

€ 79.000 114 τ.μ.

  • 693 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Πωλείται μονοκατοικία στην περιοχή Νεοχώριον του Δήμου Δυτικής Σάμου σε ήσυχη τοποθεσία με απεριόριστη θέα . Χαρακτηριστικά Ακινήτου Συνολικό εμβαδόν κατοικίας 114 τ.μ. Όροφος 1ος με Ισόγειο σε οικόπε...

Κωδ. 762

Καταλληλο για κατοικια η επαγγελματικη χρηση,

€ 58.000 71 τ.μ.

  • 817 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Πωλειται παλαια διοροφη οικια 71 τ.μ. 42 τ.μ. Ισογειο και 29 τ.μ. Οροφος Σε οικοπεδο 44 ΤΜ στο Καρλοβασι Σαμου και στην περιοχη Μεγαρο 50 μετρα απο γραμματεια πανεπιστημιου Μαθηματικης σχολης ...

Κωδ. 015

ΟΙΚΟΠΕΔΟ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΦΗΓΙΑ, ΜΑΡΜΑΡΙ ΕΥΒΟΙΑΣ

€ 25.000 335 τ.μ.

  • 75 €/τ.μ.

ΟΙΚΟΠΕΔΟ ΣΕ ΠΑΡΑΘΕΡΙΣΤΙΚΟ ΟΙΚΙΣΜΟ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΦΗΓΙΑ ΔΙΠΛΑ ΣΤΟ ΜΑΡΜΑΡΙ ΕΥΒΟΙΑΣ. ΜΙΑ ΩΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΡΑΦΗΝΑ - ΑΤΤΙΚΗΣ ΜΕ TO ΠΛΟΙΟ.

Κωδ. 717

Τοποθεσία στο χάρτη

Μονοκατοικία προς πώληση Σκουραίικα (Σάμος)

€ 30.000 103 τ.μ.

  • 291 €/τ.μ.

Πωλείται παλαιά ,ερειπωμένη οικία με αποθήκη συνολικό εμβαδόν 103,40 τμ σε οικόπεδο 430 τμ
στο χωριό Σκουρέϊκα του Δήμου Δυτικής Σάμου .Βρίσκετε κοντά στο πάρκιν και την παιδική χαρά του χωριού με α...

Κωδ. 717

Οικόπεδο προς πώληση Μαραθόκαμπος (Σάμος)

€ 225.000 5.085 τ.μ.

  • 44 €/τ.μ.

Πωλείται οικόπεδο άρτιο και οικοδομήσιμο Πάνω στην θάλασσα κατάλληλο για τουριστική εκμετάλλευση σε τουριστική περιοχή .

Κωδ. 563

ΕΝΟΙΚΙΑΖΕΤΑΙ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΠΛΗΣΙΟΝ ΠΕΔΙΟΝ ΤΟΥ ΑΡΕΩΣ

€ 700 73 τ.μ.

  • 10 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

ΕΝΟΙΚΙΑΖΕΤΑΙ ΔΙΑΜΕΡΙΣΜΑ ΠΛΗΣΙΟΝ ΑΡΕΙΟΥ ΠΑΓΟΥ ΣΕ ΟΔΟ ΠΑΡΑΛΛΗΛΗ ΜΕ ΤΗ ΛΕΟΦΩΡΟ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΣ.

Κωδ. 021

Παραθεριστικη φοιτητικη.

€ 52.000 55 τ.μ.

  • 945 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Πωλειται μονοκατοικια στο Καρλοβασι Σαμου 55 τ.μ. και επι της οδου Λυκουργου Λογοθετη
αποτελειται απο καθιστικο κουζινα μπανιο και δυο υπνοδωματια . 500 μετρα απο την κεντρικη πλατεια του Καρλοβα...

Κωδ. 020

Υδρούσσα

€ 62.000 70 τ.μ.

  • 886 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια

Πωλείται διώροφη μονοκατοικία 70 τ.μ. στην Υδρούσα σε οικόπεδο 600 τ.μ. με πρόσοψη σε δρόμο με θέα. Το ακίνητο βρίσκεται στην είσοδο του χωριού και δεν έχει πολύ κοντά άλλα σπίτια. Είναι διώροφο όπω...

Κωδ. 590

Τοποθεσία στο χάρτη