Όλα τα Ακίνητά μας

68 αγγελίες

ΟΙΚΟΔΟΜΙΣΗΜΟ ΟΙΚΟΠΕΔΟ ΕΠΙ ΕΘΝΙΚΗΣ ΟΔΟΥ

€ 15.000 1.895 τ.μ.

  • 8 €/τ.μ.

Πωλειται οικοπεδο αρτιο και οικοδομησιμο εντος του οικισμου Σακουλεικα με αποθηκη πριν το 1955 45 τ.μ. Εφαπτετε του δρομου Καρλοβασι Αγιοι Θεοδωροι κτιζει 200 τ,μ. οικιας μεχχρι 2 οροφου...

Κωδ. 16

Μονοκατοικια πολυτελη

€ 98.000 90 τ.μ.

  • 1.089 €/τ.μ.
  • 2 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Πωλείται πολυτελη μονοκατοικία τριών επιπέδων με φωτεινούς χώρους, επιπλωμένη με ενα καθιστικό δύο υπνοδωμάτια μια κουζίνα, δύο μπάνια και Αίθριο 90 τ.μ. 2 .Με απεριόριστη θέα. πληρ 6947442016-14

Κωδ. 640

Διαμερισμα στο κεντρο Καρλοβασου

€ 67.000 45 τ.μ.

  • 1.489 €/τ.μ.
  • 1 Υπνοδωμάτιο
  • 1 Μπάνιο

Πωλειται πολυτελες Διαμερισμα 45 τμ2 δευτέρου ορόφου κατασκευης του 2008, επιπλωμενο με αυτονομη θερμανση, με ενεργειακη κλαση Α στο κέντρο του Καρλοβασου και 500 μ απο τη θαλασσα. Διαθετει βεραντα ...

Κωδ. 008

Διαμέρισμα για ενοικίαση Νέο Καρλόβασι (Σάμος)

€ 310 42 τ.μ.

  • 7 €/τ.μ.
  • 1 Υπνοδωμάτιο
  • 1 Μπάνιο

Ενοικιάζονται διαμερίσματα επιπλωμένα, μεζονέτες, γκαρσονιέρες, στην θέση πευκάκια Καρλοβάσου.

Κωδ. Δ03

ΑΜΠΕΛΟΣ

€ 98.000 110 τ.μ.

  • 891 €/τ.μ.
  • 3 Υπνοδωμάτια
  • 2 Μπάνια

Πωλείται Μονοκατοικία διώροφη στη ΑΜΠΕΛΟ με απεριόριστη θέα με δυο γκαραζ στον κεντρικό δρόμο αποθήκη πέτρινη τρία υπνοδωμάτια κουζίνα , τζάκι, και υπόλοιπο δόμησης στο οικόπεδο των 1500 τμ .
τηλέφων...

Κωδ. 646

Κτίριο προς πώληση Καστανιά (Σάμος)

€ 85.000 158 τ.μ.

  • 538 €/τ.μ.

Πωλείται κτίριο Διώροφο, στο πανέμορφο χωριό Καστανιά του Δήμου Δυτικής Σάμου,. Με άδεια οικοδομής το 2007 κατασκευασμένο στα μπετά το 2017 . Είναι 158 τ.μ. σε οικόπεδο 310 τ.μ. με απεριόριστη θέα κ...

Κωδ. 718

Τοποθεσία στο χάρτη

Επενδυτική ευκαιρία

€ 215.000 212 τ.μ.

  • 1.014 €/τ.μ.
  • 4 Υπνοδωμάτια
  • 1 Μπάνιο

Πωλείται Ισόγεια Μονοκατοικία 212 τ.μ. σε οικόπεδο 1.675 τ.μ. επί της οδού Σοφούλη 35 στο Καρλόβασι Σάμου , Διαθέτη μεγάλο καθιστικό τρία υπνοδωμάτια κουζίνα, υπνοδωμάτιο προσωπικού και ανεξάρτητο...

Κωδ. 714

Πωλείται/Ενοικιάζεται ένα μοναδικό συγκρότημα ενοικιαζόμενων διαμερισμάτων 3 αστέρων, σε προνομιακή θέση εντός σχεδίου πόλεως στο Καρλόβασι της Σάμου.

€ 550.000 600 τ.μ.

  • 917 €/τ.μ.
  • 12 Χώροι
  • 12 Μπάνια

Διατίθεται προς πώληση, μακροχρόνια μίσθωση ή υπεκμίσθωση μοναδικό συγκρότημα ενοικιαζόμενων διαμερισμάτων κατηγορίας 3 αστέρων, σε προνομιακή θέση εντός σχεδίου πόλεως Καρλοβασίου, σε οικόπεδο 4.000 ...

Κωδ. 715

ΠΩΛΕΙΤΑΙ ΟΙΚΟΠΕΔΟ ΣΤΗ ΧΩΡΑ, ΣΑΜΟΥ

€ 60.000 935 τ.μ.

  • 64 €/τ.μ.

Πωλείται οικόπεδο άρτιο και οικοδομήσιμο εντός οικισμού Χώρας, πλησίον Πυθαγορείου Σάμου.
Αμφιθεατρικό, κατάλληλο για κατοικία αλλά και για τουριστική επιχείρηση λόγου της θέσης του. Μόνο ένα χ...

Κωδ. 761

Μονοκατοικία προς πώληση Χώρα (Σάμος)

€ 118.000 110 τ.μ.

  • 1.073 €/τ.μ.

Πωλείται Μονοκατοικία Διώροφη επιπλωμένη στην Χώρα της Σάμου 1.500 μέτρα από το Πυθαγόρειο αποτελούμενη από δύο ανεξάρτητα Διαμερίσματα ένα Ισόγειο 55 τ.μ. και ένα στον Α Όροφο άμεσα κατοικήσιμα. Ά...

Κωδ. 760